Skocz do zawartości

 Nowy numer


Gość Wójek

Rekomendowane odpowiedzi

a czy zdajesz sobie sprawe z tego ze to nie jest brukowiec w którym można opisać \mój pierwszy raz\" lub \w nocy ukazała mi sie Matka Boska na ścianie\"?Trzeba czasu Aby zebrać ciekawe informacje a potem je zredagować :)musisz wybaczyć redakcji:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czarujmy sie materialy nie są zbierane z numeru na numer
w każdym razie wkurzające jest latanie po empiku i szukanie nowego numeru odkrywcy - kłania się niestety brak konkurencji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jestem w najlepszej sytuacji :)) bo dostaje nowy numer jeszcze zanim redakcja widzi go na oczy :). Co prawda jest to postscript ale da się obejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian, a nie pomyslałes aby publikować całego odkrywcę w sieci??? Oczywiście, nie na bieżąco bo po bybyło wydawać gazetę. Ale na przykład z dużym opóźnieniem, półroku powiedzmy.
Albo stworzyc prawdziwe archiwum, gdzie w momencie zejścia nakladu danego numeru z rynku, czyli, no nie wiem kiedy, ale załóżmy po półroku , ukazywałyby się artykuły z danego numeru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pasta,też miałem kiedys ten problem,ale po jakimś czasie znudziło mi się bieganie po empikach i zamówiłem prenumerate:)Teraz za ta sama cene dostaje gazete prosto do chaty,pomyśl nad tym:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer jest wszędzie w Kraju zawsze 12-ego każdego miesiąca..raz był 8-ego. Dobry wynik aczkolwiek przy takiej suszy w branży nie pogniewałbym sie za termin do 5-ego jako iż to miesięcznik..nie co 15-czyk
pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer ODKRYWCY będzie w MPiKach 14 grudnia, w piątek. Przepraszamy za spóźnienie, ale tym razem zadziała siła wyższa w posatci dwóch gryp i jednego zapalenia spojówek w redakcji. W styczniu będziemy na czas.
Joanna Lamparska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie