Skocz do zawartości

Ochrona drewna (fumigacja), walka ze szkodnikami


Damnian

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, na kilku różnych forach szukam opinii nt. firmy i usługi fumigacji domu / poddasza, mało mam informacji - spróbuję też tutaj.

Stosunkowo blisko mnie jest ta firma, która przeprowadza fumigację, na swojej stronie piszą coś takiego: [...]



Napisałem do nich wiadomość i w przypadku spuszczela (musiałbym zamówić audyt, ale mówią, że to raczej spuszczel). Na innym forum ktoś pisał o ozonowaniu zamiast "półśrodków" ale firma odpisała, że to (ozonowanie) nie spełni swojej funkcji. Ozonowanie to bardziej do pojedynczych pomieszczeń typu gabinet stomatologiczny itp, do samochodu, do zabicia zapachów czy raczej dezynfekcji.

Dostałem szacunkową wycenę ale szczegółowa dopiero po audycie.

I teraz pytanie: jak zweryfikować to co mówi firma? Miał ktoś z nimi do czynienia? Czemu na innym forum ktoś napisał, że fumigacja to "półśrodek"? Po forach widzę, że jest sporo firm, ale tą się interesuję, bo jest "pod ręką" (cenowo też w miarę ok) tylko potrzebuję więcej informacji o niej lub o usłudze np. jak z ich skutecznością czy gwarancją (bo to jednak nie jest lekka inwestycja).

Jeśli ktoś ma jakieś info, serdecznie dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie