Jump to content

IX Wakacje z Historią 2020- Gozdowice


RESTY

Recommended Posts

Miło mi poinformować szanowne grono eksploracyjne że w poniedziałek 15 czerwca po różnych zawirowaniach związanych z pandemią korona wirusa i zmianą lokalizacji rozpoczynamy zapisy na IX WAKACJE Z HISTORIĄ 2020 !

W tym roku zlot odbędzie się po raz drugi w miejscowości Gozdowice nad Odrą , a organizatorami są PHU Restyling ,Muzeum Pamiątek 1.Armii WP u Gozdowicach i Starych Łysogórkach oraz Stowarzyszenie Alchemia Czasu przy wsparciu Kubu Poszukiwawczo Eksploracyjnego Eksplorer , Grupy Historyczno Eksploracyjnej Barwalde- Königsberg oraz Nadleśnictwa Mieszkowice .

Patronat nad tegoroczną edycją obejmuje : Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz , Starostwo Powiatowe w Gryfinie oraz Burmistrz Miasta Mieszkowice Andrzej Salwa

Wsparcie sponsorskie zapewnią uczestnikom : Transfer Multisort Elektronik (TME) , Konrad Talar TALCOMP VINTAGE , Polzone Mariusz Jarząbek (Quest / C.Scope) , Rutus , Sito - Sand Scoop , Sklep poszukiwacz.eu oraz Arch-Tech

Patronaty medialne to miesięcznik "Odkrywca" , Blog "Z dziennika odkrywcy" oraz Portal Informacyjny Powiatu Gryfińskiego i Myśliborskiego -" Chojna 24.pl"

Informacje i zapisy na email podany na plakacie . Dla osób posiadających konto na facebooku bieżące informacje udostępniane są na wydarzeniu : https://www.facebook.com/events/124011162141293/?active_tab=about

W tym roku limit uczestników to 50 osób ,a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń z potwierdzoną wpłatą wpisowego.

Koszt uczestnictwa jest symboliczny  ponieważ impreza nie jest komercyjna i współtworzą ją sami uczestnicy w ramach programu i wynosi 20zł za całe 10 dni .

Istnieje możliwość poszczególnych dodatkowych opłat za niektóre atrakcje jak np wstępy do wybranych obiektów czy wynajęcie osoby do sprzątania toalety (to ustali już na miejscu wybrana kapituła zlotowa).

W przypadku wyższej natury gdyby impreza miała się nie odbyć ,a zostaną poczynione wydatki na gadżety i ubezpieczenia uczestnicy otrzymają zamiast  zwrotu pieniędzy zakupione pamiątki jak znaczki czy nalepki ewentualnie także koszulki przekazane przez sponsora .

Na wydarzeniu fb jest też aktualnie zamieszczona ankieta dotycząca wpisywania na listę uczestników małych dzieci  , do poniedziałku organizatorzy podejmą decyzję w tej sprawie

 

 

 

plakat.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information