Skocz do zawartości

Podziemia ,Hirschberg im Riesengebirge


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukam osób zainteresowanych tematem podziemnych tuneli pod Jelenią Góra,oraz ,które mają doświadczenie i sprzęt do eksploracji takich obiektów ,od niedawna posiadam pewien dokument,informację znajdujące się na tym dokumencie są prawdziwe i potwierdzone przez , mojego wujka który był oficerem AK .Czasami opowiadał ciekawe historie związane z wojną i tamtym okresem ,kiedyś opowiedział mi ciekawą historię związaną z tunelami i schronami pod Jelenia Górą a że bardzo mnie to wkręciło i coraz częściej pytałem wujka o różne sprawy związane z tematem kilka miesięcy przed śmiercią dał mi pewien dokument ,oraz oświadczył że wszystko co jest tam opisane jest prawdą ,ponieważ w 1945 kilka dni po zakończeniu wojny w raz z czterema najbliższymi kompanami ,przyjechali tu za pewnym człowiekiem którego poszukiwali , od tego człowiek właśnie dowiedzieli się między innymi o podziemiach i wydrążonych tunelach,i tam też ukrywali się prze dłuższy czas a że te tunele ciągną się kilometrami (tu mi szczęka opadła)to z dnia na dzień odkrywali coraz więcej i wszędzie tam gdzie doszli i potwierdzili wejścia/wyjścia/kanały wentylacyjne/zasypane celowo lub nie dokończone tunele,oraz ważniejsze budynki do których można było dojść oraz wiele istotnych szczegółów ,bardzo skrupulatnie zapisywali te informację,oraz zaznaczyli je na mapie ,a raczej planie miasta,i to jest własnie ten dokument który dostałem.Bardzo chętnie chciał bym zejść do tych tuneli ,po za mapą ,mój wujek przekazał mi też, kilka namiarów i miejsc które warto sprawdzić ,ale to już temat do rozmowy w zamkniętym i zaufanym gronie osób, które naprawdę podejdą do tematu odpowiedzialnie i profesjonalnie,pozdrawiam.Jarek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie