Skocz do zawartości

Golden Mask 4 pro(lub wd) czy Vista Smart+


Aleooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Może mi ktoś powiedzieć czy te wykrywacze mają jakieś różnice w osiągach oprócz bajerów jakie vista, która kosztuje 2400zł ma pinpoint,iron volume i boost a Golden Mask 4 Pro 1700zł 8-18khz i audio freq?(gm 4 wd ma jeszcze słuchawki jak ktoś może to proszę napisać czy są dobre i szybkie)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Golden Mask 4 w swojej klasie cenowej nie ma sobie równych. Poczytaj też na temat tego detektora na innych forach - bo warto. Wiem, że w natłoku wszechobecnego bełkotu na forach trudno odróżnić te wartościowe wpisy, jednak z czasem sam będziesz w stanie odróżnić wypowiedzi merytoryczne i rzeczowe od tych nic nie wnoszących do tematu wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku wszystkie wyżej wymienione to prawie to samo klony na bazie pierwowzoru czyli Tesoro.
Z mniejszymi lub większymi zmianami.

Ogólnie proste wykrywacze analogowe.
Co nie znaczy że są złe kiedyś tylko na takich się chodziło i cuda tez wychodziły (bo podstawa to miejsce i FART :} )

Pozdrawiam

Możesz na początek pobawić się Golden Maskiem 4

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

GM4  Pro był moim ostatnim detektorem w przygodzie zwaną eksploracją.

Potwierdzam, co pisał o nim kolega benekpe. Miewa swoje humory, trzeba się do tego ćwierkania przyzwyczaić, chociaż potrafi doprowadzić do obłędu po paru godzinach ? W zamian odwdzięcza się mega czułością na kolorek. Nie raz nerwy mnie brały, jak traciłem czas na szukanie dosłownie 2-3mm kawałeczków kolorku niemal niewyczuwalnego w palcach. Ale trzeba przyznać - na monetki był super. Nie ukrywam, więcej czasu chodziłem na automatycznym strojeniu z racji, że pola u mnie są bardzo najeżone kamieniami magnetycznymi. W tej cenie, faktycznie to bardzo dobry detektor. Poszedł w dobre ręce, widuję go ostatnio z właścicielem w „Było…nie minęło” ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie