Skocz do zawartości

Kurtka skórzana


matidkw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Mam taką kurtkę skórzaną , z lat ok 50-tych , pasuje na mnie więc pomyślałem że ją odświeżę i będę miał do jeźdżenia na przedwojennych motocyklach . Kurtka kiedyś była wyprana we Frani i od tamtego czasu nie była noszona . Kolor był już taki wyblakły jak na zdjęciu . Przeglądałem tematy o skórze na forum, ale dotyczyły głownie wykopków, lub stwardniałych skór. Wiecie jak można by ją odnowić? Kupić farbę do skóry i pomalować ? Jest jedno przetarcie na łokciu? Naprawić to szpachlówką do skóry ? Są różne produkty na Allegro, możecie polecić coś co sami stosowaliście? Myślałem żeby ją zostawić w takim stanie, ale na wyremontowanych motocyklach bedę w niej wyglądał jak menel :-P Macie pomysł co z nią zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać do profesjonalnego punktu renowacji odzieży skórzanej. Domowymi sposobami wyjdzie łaciata. Co prawda od 20-tu laty moje skóry motocyklowe głównie wiszą w szafie bo jeżdżę w goreteksie ale kurtka tak regenerowana nadal dobrze wygląda. Jak sobie przypomnę, to jest raz na kilka lat, przecieram impregnatem Gaerne. Niby to do butów enduro, ale sprawdza się tak samo na odzieży czy sakwach.
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie