Skocz do zawartości

Vista Warrior


motokrys10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dziś testowałem Warriora z cewką 11 DD porównując go do kanarka czy X terry 705 z którą tak trudno było mi się rozstać czy At pro.
Stwierdzam że napewno nie jest to płytki sprzęt trochę brakuje ID wyświetlacza, ale monete 50 gr wyciąga z ponad 30-35cm, jest szybki trochę trzeba obyć się z tymi pokrętełkami i nauczyć się je ustawiać bo bez tego nic nie wyciągniemy gain sens disc i strojenie, trudne to nie jest. wagowo jest OK Działa na wysokiej czestotliwosci więc srebro złoto naprawdę dobrze widzi. dużego żelaza i tak nie wytniesz i kamieni magnetycznych choć z czasem można rozróżnić sygnały.


Ogólnie jest OK choć czuje pewien niedosyt fantów może miejscówka słaba.

Co wy sądzicie o tym sprzęcie? (użytkownicy)
jakieś sugestie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
po kilku wypadach dostrzegam nieco więcej cech tej wykrywki
a więc to że nie ma wyświetlacza przestaje mnie obchodzić bardziej skupiam się na audio i staram się kopać te cichsze głębsze sygnały chodzę z lekko podkręconą dyskryminacją więc kopie kolor choć dużego żelastwa i tak nie omijam(jak zresztą żadnym wykrywaczem) trochę cewka się wzbudza od gałęzi i mokrej trawy jest głęboki choć jak na razie mnie jeszcze nie zaskoczył głębokim ciekawym fantem możliwe że teren który przerabiam od początku nie jest za ciekawy! ale mimo wszystko zrobiłem małe testy w glebie wypadł bardzo dobrze +.Ostatnio nakopałem się sporo drobnych malutkich miniaturowych śmieći a to z uwagi na 18khz już to przerabiałem w xterce na 18.75 khz ale za to ładnie sygnalizuje

plusy:
-głębokość!
-szybkość!
-waga
-prostota obsługi
-czytelne audio

Minusy
- tylko 2 tony szkoda że nie ma np 4 tonów (jak dla mnie)
- śrubka od pokrywki na baterie można było to inaczej rozwiązać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie