waz69W Posted September 17, 2017 Author Posted September 17, 2017 Witam.Mam pytanie do znawców, czy w rejonie Świętych Ługów- Faustynowa (na północ od jeziora) w 39r były toczone jakieś większe walki???. Byłem tam na grzybkach i przy okazji obejrzałem schrony Grom" i drugi w lesie nad zalewem, oraz pozostałości okopów. Sądząc ze stanu schronów (brak śladów ostrzału) raczej Niemcy ominęli tę pozycję - czy dobrze kombinuję??? I tak jeszcze dla uzupełnienia mojej skromnej wiedzy - kto obsadzał ten rejon?? Dzięki za pomoc
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.