nurek79 Posted September 7, 2017 Author Posted September 7, 2017 Witam wszystkich. Poszukuje informacji na temat użycia gazów bojowych w czasie I wojny w rejonie Rawy Mazowieckiej.Dla uściślenia dodam że w amunicji 170 mm Minenwerfer.
nurek79 Posted September 7, 2017 Author Posted September 7, 2017 Dzięki bardzo, nie znałem tej stronki. Dużo pomogła , na zdjęciu przedstawionym raczej nie są 150 mm a raczej 170 mm w wiklinowych koszach.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.