tw1972 Posted September 6, 2017 Posted September 6, 2017 Witam. Ktoś chętny na wypady raz lub dwa w miesiącu w okolice LUBINA bliższe lub trochę dalsze,bo samemu trochę kijowo się łazi,a i ekonomiczniej lżej by było.NIE POTRZEBUJĘ CZYJŚ MIEJSCÓWEK.
tw1972 Posted September 16, 2017 Author Posted September 16, 2017 Widzę że wszyscy mają kompanów lub wolą jeździć sami,no trudno będę jeździć dalej sam.Pozdrawiam wszystkich kopiących z okolic.
lz29937 Posted September 18, 2017 Posted September 18, 2017 Ja z legnicy ale jezdze sie po calej okolicy.
MAJKI Posted September 22, 2017 Posted September 22, 2017 Witamtw 1972 podaj jakieś namiary na siebie, zgadamy się i gdzieś może wyskoczymy.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.