Jump to content

Lubin


tw1972

Recommended Posts

Posted
Witam. Ktoś chętny na wypady raz lub dwa w miesiącu w okolice LUBINA bliższe lub trochę dalsze,bo samemu trochę kijowo się łazi,a i ekonomiczniej lżej by było.NIE POTRZEBUJĘ CZYJŚ MIEJSCÓWEK.
  • 2 weeks later...
Posted
Widzę że wszyscy mają kompanów lub wolą jeździć sami,no trudno będę jeździć dalej sam.Pozdrawiam wszystkich kopiących z okolic.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information