Jump to content

jeszcze raz - Tejon, Goldmaxx i Gold Mask 4


cadart

Recommended Posts

Posted
Czesc,

wiem ze moze sie powtarzam ale watki ktore znalazlem (głównie Tejon vs Goldmaxx) nie do końca mnie satysfakcjonują. Interesuje mnie typowo drobnica, pola. Lasy sporadycznie.

1 pytanie jest takie - czy ktos z Was mial moze do czynienia z tymi dwoma xp-ekami tak zeby odpowiedziec na proste pytanie czy warto dopłacac do Goldmaxxa.

2. XP jak czytam starsze wątki - mam obawe co do tego kabla przy cewce - czy nalezy sie tego bac ? Samo porownanie do Tejona jesli godzi o efektywność poszukiwan to raczej na +" dla Goldmaxxa (moze nie wielki) ale z kolei tejon sprawdzona konstrukcja i do awaryjnych raczej nie nalezy...

Prosba o poradę.
pozdr.
Posted
Tejon to 17,5 kHz, xp gold maxx to 4,6 kHz , gold maxx power to 18 kHz . Więc wyższa częstotliwość lepsza dla słabszych przewodników niższa dla lepszych jak miedź i grube srebro.W starszych xp opona kabla pękała.
Posted
Golden Mask 4 (a nie gold mask 4 jak napisałem bo takiego nie ma wogole) to 18 kHz. I w tym rzecz wlasnie ;)

A w nowszych xp juz tego nie ma (pekajacego kabla) ? od jakiego czasu mniej wiecej jest lepiej jesli mozna tak powiedziec ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information