mietek Posted August 16, 2017 Author Posted August 16, 2017 Jak wiadomo wialo mocno, nadal sa usuwane zniszczenia.Miejscowosci np Rytel, daja rade, inne mniej.Czesc domow, szczegolnie ktore sa zamieszkane przez osoby starsze, znajdujace sie gdzies w srodku lasu, nadal nie ma pomocy. Brak pradu, uszkodzone domy bez zabezpieczonych dachow, itp.Jak ktos moze, potrzeba ludzi do pomocy, szczegolnie pilarzy, jesli nie to gdanski PCK zbiera srodki.http://www.facebook.com/poopckgdansk/?fref=tshttp://www.facebook.com/groups/1975666422666440/Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:22 16-08-2017
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.