Skocz do zawartości

C.SCOPE CS1220R > Pare pytań i problemów (Cewka,Kabel)


abbadon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów na samym początku chciałem zaznaczyć że nie jestem żadnym expertem ale sprzęt jakiś mam więc eksploruje, coś tam znajduję.
Głównie chodzi o Mój sprzęt C.SCOPE CS1220R (foto na dole), wiem że sprzęt nie jest najnowszy ale daje radę, posiada dyskryminacje co jest dla mnie bardzo przydatne.
Zwróciłem uwagę że gdy kabel ułożony jest pod nie odpowiednim kątem ( Miejsce przy cewce) to lekko brzęczy, a gdy jest pod innym to już nie. Jest to dość denerwujące. Cewka jest też dość mała bo tylko 20cm.
Moje pytania:
1. Gdzie? jaki ? mógłbym zakupić nowy kabel łączący cewkę z komputerem"( czy prosić pomoc jednak Elektryka)
2,Jaką mógłbym zakupić cewkę (chodzi mi o wielkość i markę) by wszystko działało poprawnie.
3.Czy w grę wchodzą tylko oryginalne części C.SCOPE ( bo widzę że główny sprzedawca tych części to Angila(jeśli się mylę poproszę link do polskiego sprawdzonego sprzedawcy) czy jednak istnieje jakaś możliwość podpięcia części innej marki.
4.Jakie słuchawki bo gdy podłączam zwykłe komputer od razu gaśnie.

Mam nadzieję że przedstawiłem sprawę w miaro jasno i przejrzyście. W odpowiednim Temacie.
Dziękuję Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie