Skocz do zawartości

Niemcy poszukiwani


Gość mecenas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak może część z Was już wie organizuję na 8 maja koło Piekar Ślaskich małą imprezę rekonstrukcyjną przy zrekonstruowanym polskim schronie bojowym. Jest jednak mały problem: mam braki etatowe po stronie niemieckiej. Jest to swego rodzaju paradoks historii: na Ślasku nie ma ludzi z Wehmachtu. Gorąca prośba do Was: jeśli macie własny mundur z ekwipunkiem serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie. Dla osób z daleka jest możliwość zakwaterowania (za friko w remizie lub za jakieś 20zł w Domu Pielgrzyma w Piekarach - nie dostaliśmy niestety dotacji na ten cel). Jeśli macie jakieś pytania śmiało walcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecenasie - zgodnie z obietnicą Monga - jak tylko zdam co mam zdać przyjeżdżam do Ciebie na Fort :-)

Pozdrawiam kolegów z 4 DPanc i FJ :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bongo Panowie! Wasza grupa z Wehrmachtu, jak się uda kilku żołnierzy z WP, dwóch ze ślaskiego GD (albo Das Reich, nie pamiętam), trzech FJ plus dwóch moich kumpli jako statyści, Haini, Ursus i Leuthen. Tyle już mam, jeśli dobrze pamiętam będzie to ok. 15 osób. Przydałoby się jeszcze kilka osób do Freikorpsu... Panzergrenadier, ilu Was jest? Bo rozważam scenariusz szturmu FJ na kopułę z ładunkami kumulacyjnymi? Jeśli macie jakieś kontakty, które byłyby przydatne nie wahajcie się ich użyć!

Jak na razie robię co mogę, żeby ta impreza udała się jak najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panzergrenadier, już wiem z jakiej grupy jesteś! Dokładnie z tej o której myślałem! Przed chwilą doczytałem w jakimś innym teamacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panzergrenadier, który to Ty jesteś na fotkach z waszej stronki? Miło by było wiedzieć z kim się gada :)

Mecenas, już kupuję ammo na imprezkę:)

pozdrawiam

4.Panzer-Division
Aufklärungs-Abteilung 7

Feldwebel Mongo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ty Panzergrenadier coś się tak rozkęrcił, może falę chcesz wprowadzić ;-] - jak Cię wezmę w obroty to też będzisz zaraz pompki robił - w końcu jestem wyższy rangą ;-)))))che che
pozdr.
(+)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Panzergrenadier coś się tak rozkęrcił, może falę chcesz wprowadzić ;-] - jak Cię wezmę w obroty to też będzisz zaraz pompki robił - w końcu jestem wyższy rangą ;-)))))che che
pozdr.
(+)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie