Skocz do zawartości

 do Piwowarczyka


Gość "

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Piotrze!
Niech Pan w żadnym wypadku nie odpowiada dwulicowym prowokatorom. Trzeba ich dożywotnio ignorować - to jedyny sposób.
Autor posta \do Piwowarczyka\" dla odmiany niech się czepi \LEWEGO\" - ten chętnie i dużo pisze (nawet podobno bez błędów gramatycznych i stylistycznych) na każdy temat. Wielka szkoda że z reguły bez sensu a zawsze bez potrzeby. Będziecie sobie mogli grzać łącza do czerwoności, a może i nie tylko łącza - w końcu \LEWY\" sam się nazwał \muthafucka\" (jak widać z ortografią angielską są już problemy), a i inne mięso obce mu nie jest. A najlepiej róbcie to (cokolwiek by to było) poza forum. Nikogo normalnego (podkreślam NORMALNEGO) wasze siłowe wypociny nie interesują.
I dalej do autora posta \do Piwowarczyka\": dobrze by było zapisać się do LPR (Ligi Polskich Rodzin). Tam razem z Maciarewiczem możecie P. sobie wysysać (z palców) dowolnie długie listy agentów, jeżeli już nie macie nic konstruktywnego do roboty.
Pozdrowienia dla wszystkich, którym się chce coś robić. Nawet jeżeli nie ma tego dużo, ale robione jest \ku chwale odkrywcom\".
Wieczne zapomnienie krytykantom, destruktorom, prowokatorom i innym impotentom od siwuchy i ogórków.
PS.
Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest czysto przypadkowe.
Każdy kto poczuł się dotknięty robi to z poczucia winy i wyłącznie na własną odpowiedzialność.
Żadna dalsza dyskusja na ten temat z mojej strony prowadzona nie będzie.
Podpis elektroniczny: #$@%^&!)(*.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do \podpisu elektronicznego\"
Przypomina mi ta wypowiedż dziadka z \Rejsu\" (tego od metody losowania),mianowicie: \Panie ja to bym tak bez krytyki,tego.., tylko Aplauz ,prawda i już\"
pozdrowienia (jak tu pozdrawiać podpis elektroniczny...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie