Skocz do zawartości

W lesie pod Ostrołęką odkryto masową mogiłę Żołnierzy Wyklętych


zuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Koledzy mam pytanie czy jest możliwe, że mogą tam się znajdować pomordowani, którzy w Malborgu w lipcu 1945r. ujawnili się jako partyzanci z AK, a ślad po nich zaginął. Szukałem w Czerwonym Krzyżu jak i innych organizacjach poszukujących pomordowanych lub zaginionych i nic z tego. Zyje jeszcze moja matka, która ma 82 lata i chciałbym jej sprawić przyjemność odnajdując miejsce pochówku stryja. Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat ujawniających się w Malborgu AK-wców proszę o kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Witam serdecznie po dłuższej przerwie. Nie będę zakładał nowego wątku, lecz tutaj będę kontynuował temat i przekazywał nowe informacje. Sivydym -dziękuję, za twoją poradą zgłosiłem się do PBGOT w Szczecinie i w piątek 22.07.2016 wysłałem pobrane geny moich najbliższych do ewentualnego porównania w przypadku gdyby odnaleziono stryja mojej matki. Tutaj nie chodzi już o samą Ostrołękę, być może ślady pochówku mogą się znajdować gdzie indziej. Istnieje też możliwość, że mógł być wywieziony do wiecznej zmarźlizny przez raci" ze wschodu, gdzie do tej pory wielu nie ujrzało już swojej ojczyzny. Pozdrawiam czytających.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie