pawel 102 Posted August 1, 2015 Author Posted August 1, 2015 Witam, jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Czy w wojsku polskim były używane mapniki, raportówki niemiecki, albo podobne do niemieckich? Może źle szukałem, ale nie znalazłem wcześniejszego wątku o tym. Z góry dziękuje za pomoc.
mietek Posted August 2, 2015 Posted August 2, 2015 Kiedy?Wczesne WP to na pewno tak, szczegolnie w jednostkach formowanych w dawnym zaborze niemieckim. Pozniej coraz rzadziej jesli juz to czeciej u oficerow rezerwy (majacych swoje z okresu 1 wojny). Oczywiscie mowimy o niemieckich z 1 wojny.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.