Jump to content

c.scope 1220xd


bart2804

Recommended Posts

Witam wszystkich na tym forum.
Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli coś jest nie tak napisane lub w złym dziale proszę moderatora o poprawienie tego błędu lub też pokierowanie mnie na dobra drogę..do rzeczy.
Mam problem z moim wykrywaczem, otóż kupiłem go używanego jakiś czas temu. Wypróbowałem go już w terenie działał bardzo dobrze, lecz przyszedł czas na wymianę baterii i tu przez moja nieuwagę na pozycji ON włożyłem baterię i usłyszałem lekkie zwarcie. Teraz wykrywacz po włączeniu pokazuję mi poziom baterii lecz przy naciśnięciu RETUNE wskazówka nie wstaję i nie słychać tego specyficznego cyknięcia. Moje pytanie jest takie:
Czy możliwe było spalenie jakiegoś opornika lub czegoś innego w sprzęcie ? Nie znam się na elektronice w ogóle, jestem w UK i wiem, że jest tu serwis tegoż wykrywacza. Tylko czy Oni w ogóle będą chcieli to sprawdzić? I jaki jest koszt?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam
Wysłałem wykrywacz do serwisu C.scope, mają profesjonalne podejście do klienta, naprawili wszystko w ramach gwarancji. Dziś dostałem wykrywacz po 5 dniach, sprawdzony i ustawiony. :)Podobno teraz sam wykrywa gdzie są kosztowności ;)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information