Skocz do zawartości

Teknetics Eurotek Pro 11 dd ustawienie


komlu

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy. Otóż szukałem na forum i na stronach internetowych jakie są najlepsze ustawienia dla tego wykrywacza i nic nie znalazłem.
moje pytania brzmią:
czy kombinacja czułości i dyskryminacji ma znaczenie czy są to dwa odrębne ustawienia?
jaka dyskryminacja najlepsza dla monet, a jaka na militarkę.
czy takie same przedmioty w różnych miejscach mają podobną wartość na wyświetlaczu? np. u mnie polmosy to zawsze 80, a czubek od mausera 54. czy omijając ten sygnał mogę narazić się na ominięcie np. monety?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Podepnę pytanie ws. Teknetics Eurotek Pro 11 z sondą DD. Czy ten wykrywacz widzi złoto? Syn ściągnął żonie pierścionek z palca po czym zgubił w piaskownicy. Mamy dostęp do takiego wykrywacza (możliwość pożyczenia) ale nie wiem czy jest sens płacić za usługę jeśli ten model nie jest w stanie wykryć złota. Proszę o pomoc kogoś kto posiada dokładnie taki wykrywacz i mógłby to dla mnie sprawdzić. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście... chyba że operator sprzętu to kompletny baran, piaskownica ma więcej niż 30 cm miąższości piasku i pierścionek leży poza zasięgiem wykrywacza, lub pierścionka już dawno tam nie ma. Każdy wykrywacz na drobnicę widzi złoto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie