Skocz do zawartości

Bieniszew - Klasztor


Nruji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybrałem się ostatnio do lasów wokół Bieniszewa. Niedaleko klasztoru jest polana a na niej... no wałaśnie, takiej ilości różnego rodzaju amunicji to jeszcze nigdy nie trafiłem. Mosinów czy kulek od muszkietów masakrycznie dużo, jadąc dalej przez las przy jeziorze trafiłem na dziką plażę... po przeszukaniu złomiarz rzekłby To był dobry dzień", trochę PRL-ek, niklówki, blachy na ryby itd. Wyciągając kolejną PRL'kę zawsze mam nadzieję, że w końcu trafię próbę" ale ciągle nic. W środku lasu, po środku niczego znaleźliśmy resztki ceglanego domu z wielką dziurą po jego środku (chyba zapadnięta piwnica), na góreczce przy drodze" na drzewie skromna kapliczka, nie badane bo co chwila jakieś typy na quadach się kręciły, ale ja tam wrócę ;) Dodam tylko, że bez dobrej amfibij czy bryki z napędem 4x4 nie próbujcie nawet wjeżdżać do tych lasów głębiej (w rejonach ścinek droga nie przypomina już drogi). Tereny fenomenalne, łatwo się zgubić, GPS zbędny.

Zbieram ekipę na kolejny wypad, chętni?
Kolejny cel to najprawdopodobniej Pyzdry ale... -Kowalski opcje- ...

Pozdrawiam
Nruji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie