Skocz do zawartości

Kostrzyn nad Odra


sirrudi13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich :) będąc na wakacjach w dniach 28/09 - 05/10 w kostrzynie szukam osób do wspólnych wypadów w okolice. Interesuje sie drobnica monetkami itp. Smigalem z rutusem optima 2 ale zrobiłem przesiadke na Deus xp. Zainteresowanych zapraszam :) czytałem troszke o tych terenach i jest on bardzo bogaty w historie nawet sięga kilku tysięcy lat wiec fajnie było by przyjrzeć sie dokładniej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Twoja propozycja to jakby poszukać coś z dawnych lat..bo archeologia to nie zwykłe szukania przedmiotów metalowych..a twój odnośnik do poczytania strony to jakby zaproponowanie szukania czegoś co wielu nie jest zainteresowanych..Te prace należą do archeologów za co biorą wynagrodzenie..a poszukiwacze teraźniejsi to mogą dołączyć do propozycji uczestniczenia w obozie w stylu jaki zorganizowali sympatycy poszukiwań z łodzi Wakacje z historią w Świnoujściu" Gdzie połączono przyjemność urlopu nad morzem,szukania i pracy w formie wolontariatu.Osoby które były tam w Świnoujściu chwalą sobie takie spędzanie wolnego czasu.Poszukiwacze będący w zorganizowanych regionalnych grupach winni szukać współpracy pomiędzy innymi grupami z innych regionów..np.grupy z południa Polski winny wybierać się w inne tereny np.na północ,a poszukiwacze z terenów nad morskich obrać kierunek na południe..to dobra okazja do poznania innej części Polski i poznać tamtejszych amatorów poszukiwaczy..A nowe znajomości to rzecz bez cenna..Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.mi nie przeszkadza treść zawarta w odnośnikach ..a chciałem zasygnalizować o innej współpracy między regionami i poszukiwaczami ..Pojedyncze próby współpracy na innym terenie kiepsko wychodzą .Lepiej spisują się inicjatywy grupowych wypadów w inne tereny..powiązane z czasem wolnym..Podałem przykład grupy łódzkiej..która wyruszyła do Świnoujścia łącząc czas wypoczynkowy i dodatkowo pracowała przy przygotowaniu opuszczonych obiektów po LWP i oddaniu ich do zwiedzania turystów..Te obiekty to tak zwane podziemne miasto blisko latarni morskiej w Świnoujściu.Osoby zainteresowane mogą poczytać na głównym forum o takiej wyprawie..Kolego...Nie musisz nikogo przepraszać bo nie oto chodzi..Każdy ma jakieś pomysły na spędzanie czasu wolnego ..więc powodzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie