Skocz do zawartości

IV Sieradzki Piknik Poszukiwaczy 5-7 IX 2014


RESTY

Rekomendowane odpowiedzi

IV Sieradzki Piknik Poszukiwaczy 05-07.IX.2014
Piknik ma się odbyć tradycyjnie w pierwszy wrześniowy weekend .

Plan ramowy wygląda następująco:
Piątek 05.IX start po południu.
-Przyjazd uczestników i URZĄDZANIE OBOZOWISKA , zakwaterowanie we własnych namiotach , itp
-wieczorem tradycyjna integracja przy ognisku lub grillu.
Sobota 06.lX.
-Pobudka , śniadanie (we własnym zakresie)
-załadunek pojazdów na lawety i wyjazd w stronę Strońska
- przygotowanie do inscenizacji
- Inscenizacja walk z użyciem m.in. TKS i repliki Opla Blitza
-Po powrocie do Boczków Jacek Kopczyński oprowadzi uczestników po swojej kolekcji
-wieczorem ognisko/grill i nocne polaków rozmowy
Niedziela 07.IX
-Po śniadaniu główny punkt programu czyli T55 contra samochody osobowe oraz zależnie od zebranych funduszy przejażdżki wybranymi pojazdami z kolekcji po Jackowym torze przeszkód .
- pożegnanie uczestników

Wpisowe płatne na konto Kazia 40zł od osób pełnoletnich - małolaty pod opieką są zwolnione z wpisowego
Wpisowe przeznaczone na paliwo do T 55 i transport aut do konfrontacji z czołgiem ze szrotu oraz jak zostanie funduszy i paliwa-na przejażdżki po Jackowym poligonie

KONTAKT W SPRAWIE UDZIAŁU :
resty: 602-688-672
Passsy:603-380-453
oraz przez ŁFE : http://www.lodz-eksploracja.org/forum/post-IV-Sieradzki-Piknik-Poszukiwaczy-05-07-IX-2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza piknikowa w miejscowości Boczki Stare znajduje się jadąc od Łodzi drogą 710 pomiędzy Szadkiem a Rossoszycą.
Dla niezdecydowanych ostatnie chwile na dopisanie się - w tym celu należy skontaktować się z Kaziem (passy) - tel. na plakacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku o pięciu mosznach i chwiejnym kręgosłupie moralnym :)) czekałem na cienie z wyśmienitym bimberkiem ale się nie doczekałem :( buuuuu czujemy się zawiedzenie ;)bedziesz musiał mi te straty moralne jakoś wynagrodzić hehehehheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Torba dał ciała nie przyjeżdżając , a tak to by miał fajny materiał do gazety ;)
Ci co nie byli mogą chociaż pooglądać nasze wspomnienia z pikniku na chomikowych galeriach:
http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/2014/2014.09.05-07.IV+Sieradzki+Piknik+Poszukiwaczy
Mam nadzieję że do końca tygodnia dojdzie jeszcze kilka folderów autorskich od uczestników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie