Skocz do zawartości

Silesia Exploration XII Zlot Wrzesień 2014 Wał Pomorski


torba5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
no to miałeś namiar na chłopaków co jadą w środę z Poznania ,w leśniczówce meldujemy się w środę wcześniej sie nie da ,nie wiem co ci podpowiedzeć Piła to wielkie i szpetne miasto (bez urazy)Jastrowie to mała mieścina ale fajna ,a nocować możesz w Ptuszy to wiocha na drodze Jastrowie Piła tam są tanie noclegi ,jak co to dzwoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka chłopaki
dzieki za obecność i za jak zwykle wspaniałą zabawę ,jako że nie robiłem zdjęć nic nie wkleje ale Ci co mają niech coś wrzucą ,żeby było bardziej kolorowo no i to tyle z uprzejmości.
Osobne zdanie poświęcę kolegom z wlkp którzy zlali temat gęstym moczem ,przy czym odebrali możliwość pobytu innym ,w dobie telefoni komórkowej i wszystkich innych wspaniałości jak maile ,po prostu wyszli na chamów pomijam że nasz francuzki kolega liczył na podwózkę z Wrześni i też mimo wysyłanych maili został zlany ,ot tyle odemnie żeby nie było że mnie to nie obeszło.
Wszystkim obecnym serdecznie dzięki raz jeszcze licze na foty.
Następne spotkanie to wigilia
pozdro
Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kolega z francji ewakuował sie z hotelu o pólnocy z przyczyn mi nie znanych. Wypadało zadac pytanie dlaczego Wlkp nie dotarla a dopiero nazywac kogos chamem ale to swiadczy tylko o tym jak kolega traktuje ludzi w oczach kolegi ktos kto zawalił sprawe jest chamem brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzimy to śledzisz wątek ,więc jak najbardziej umiesz się komunikować ze światem, czemu nie byliście tacy szybcy przed zlotem lub chociażby podczas jego trwania od wybrania numeru do mnie jednemu z drugim nic by nie odpadło,no kolejna sprawa nie mnie pytać czemuście spitolili temat jeśli już to powinno leżeć tylko i wyłącznie po waszej stronie i to nie po fakcie bo teraz to już nikogo nie interesuje ,dlatego z czystym sumieniem mogę nazwać to chamstwem
tak czy siak trzymcie sie ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz jaki teraz szybki i wygadany a jak trzeba było jeden z drugim ani be ani me ,ale wróćmy do tematu wątku czyli do zlotu i do uczestników którzy byli,tudzież do tych co mają coś na jego temat do powiedzenia panom z wlkp już podziękujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie