Skocz do zawartości

Czołgi Pz.Kpfw IV na Śląsku, i okolicach Sandomierza


zimon221019

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem modelarzem, i poszukuję pewnych informacji odnośnie ww. pojazdu. Nie chce mi się pisać całości 2 raz dlatego wklejam tu mój wpis z forum modelarskiego, na którym również staram się uzyskać pomoc :
Cześć , za niedługo mam zamiar zacząć budowę Pz IV C od Dragona. Poszukuję więc wszelkich informacji, a najlepiej fotografii pojazdów obojętnie jakiej wersji Pz IV które były/stacjonowały na terenie dzisiejszego Śląska. Kiedyś widziałem fotografie ww. maszyny ( nie pamiętam wersji ) w Rybniku. To wersja pierwsza. Jeżeli by takowych nie było ma ktoś fotografie, dokumentację z walk w okolicach Sandomierza ?, albo najlepiej Klimontowa ? Kilka miesięcy temu czytałem militaria XX wieku, był tam artykuł o Tygrysach (?) właśnie z tamtego rejonu i obronie linii umocnień na Sanie, nie mam już tego nr i nie mogę sprawdzić czy nie było tam nic o Pz IV. Dlatego proszę jeszcze raz o jakieś dobre informacje i foto.
Pozdrawiam i z góry dziękuję. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie