Jump to content

at pro . wskazania


ern123

Recommended Posts

Witam, postawilem na coś nowego wybrałem at-pro , teraz takie pytanie , czy na trybie PRO, można odróżnić jakos co jest pod cewką czy kulka ołowiana czy np. mała monetka skoro wskaznik numeryczny pokazuje na jednym jak i drugim okolo 60. ?czy poprostu trzeba kopać to i to i niestety nie uniknie sie tych kulek ?
Link to comment
Share on other sites

po co tobie to odróżniać? Chyba że zależy ci na konkretnych rzeczach aby się nie schylać ale jeśli jesteś pasjonatem historii to trzeba kopać wszystko bo nigdy nie wiesz co jest pod cewką a nawet sprzęt za 10000 ci tego w 100 % nie wskaże. Takie jest moje zdanie pozdro.
Link to comment
Share on other sites

no w sumie to racja, poprostu pytam z ciekawości bo mam jedno miejsce w którym ilość kulek jest przerażająca:). Wiem ze można by było wyciąc segment dyskryminacji np do 60, ale nie chce przez to pominąć jakiś cennych przedmiotów. Dopiero drugi dzien z nowym sprzetem wiec w glowie miliony pytan :)
Link to comment
Share on other sites

Najprostsze i pewne ustawienie,na pola-tryb pro,dyskryminacja 40,[chyba że występują tam cieniutkie sreberka-to dyskryminacja-20].Kop wszystkie powtarzalne sygnały i tyle.Kulki szrapnelowe,dają bardzo podobny wynik numeryczny,jak chcesz je wyciąć,to wytnij średnią ze wskazań.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zauwazyłem,że jak sygnał jest nie stabilny i malekką chrypkę",to choćby skakał do 85, to zazwyczaj jest to kawałek zawiasu,podkowa,albo kłódka. Dobre monety nie przesuwająsię na skali więcej,niż o 5 pkt
Link to comment
Share on other sites

no tak też to zauważyłem, jeżeli chodzi o monetki małe typu boratynka to wskazania miedzy 74-78 , raz trafiłem sasa przy wskazaniu 50-54. jeżeli chodzi o drobne sreberka to nie wiem jak to wyglada jeszcze nie trafiłem, jeszcze zastanawiają mnie guziki ponieważ często głębszy guzik jest właśnie z chrypką ( chyba że jest tak bo obok np leży gwozdzik)?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information