Skocz do zawartości

Ustawienia Garrett At Pro


Remiut234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kolego to zależy od miejsca w którym szukasz i czego szukasz.
Na początek proponuje tryb PRO Zero dyskryminacja 33-35 i kopiemy wszystkie stabilne i te mniej sygnały od 40 w górę .
Powodzenia .

PS

Czasami zdarzają się małe denarki na 39/40 .
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że jak nastawiasz się na szukanie małych cienkich sreberek to proponował bym się zaopatrzyć w mniejszą cewkę . Najlepsza jaką kiedykolwiek używałem do At Pro to Nel Sharpshooter . Jak na razie to bez wątpienia najlepsza cewka na kolor do At Pro .
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Cześć.
Pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników at pro.

Czy włączenie dyskryminacji zmniejsza zasięg piszczałki?
Czy na trybie ZERO łatwiej jest znaleźć kolor leżący obok stali?

Jeżeli najlepsze wyniki osiąga się w trybie ZERO to po co te wszystkie 'wodotryski'?

Wszystkie pytania dotyczą trybu AT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni użytkownicy AT PRO ale ja śmigam bez dyskryminacji w trybie ZERO. Tak się nauczyłem. Więcej dźwięków mam w słuchawkach ale nie pominę koloru obok żelastwa. Jeszcze kwestia kopania tych stabilnych sygnałów. Parę razy mi się zdarzyło, że wykrywacz w trybie pro brzęczał mi tak dziwnie tak jak by by w ziemi leżał śmieć. Po wykopaniu okazało się np że to szóstak Jana Kazimierza. Nie wiem czemu tak brzęczało, może moneta była w ziemi pod kątem. Temu musisz nauczyć się ogarniać dźwięki jakie wydaje wykrywacz. Na czyste miejscówki mam cewkę NEL Tornado a na śmietniki Sharpshoter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułość MAX, nie ma żadnych przeciwwskazań, czy niestabilności. Raz tylko szukając na budowie w miejscu starego szlaku handlowego w pobliżu wielu linii energetycznych musiałem zmniejszyć czułość.
Zawsze też stroję do gruntu, zmieniając miejscówkę, lub kiedy gleba zmienia się np z piaszczystej w gliniastą, lub następuje zmiana wilgotności gleby - stroję do gruntu. Średnio kilka razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie