Skocz do zawartości

Problemy z MOHAA i dodatkami


bigjack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Przy próbie instalacji dodatku Spearhead lub Breaktrough pojawia się informacja,że moja wersja MOHAA jest przestarzała i zostanie zainstalowany patch.Rozpoczyna się instalacja patch'a i pojawia się informacja,że nie wykryto w systemie odpowiedniej instalacji wersji bazowej i na tym instalacja się kończy. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Próbowałem instalować patch'e ściągane z internetu i sytuacja się powtarzała.Help me ,please!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim problemem się nie spotkałem bo nie mam tej gry. Ale czy któś posiada numer seryjny do niej. Mój kuzynek szuka więc byłbym wdzięczny jakby ktoś go posiadał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zeby zainstalować dodatek to musisz mieć w wpis do rejestru taki pliczek sam sie dodaje /...
Po drugie to juz wszystk o:):)::):):):):):) a numerek to mam do wszystkich czeęsci ):)):):
PZDR:_::)):)::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
WITAM tak jak wszyscy mam prpblem z dodatkiem Sperhead :->gdy go włanczam wgrywa się tabelka console i póżniej już tylko siwy ekran co to ma być LUDZIE POMÓŻCIE NAPISZCIE MI JAK KROWIE NA ROWIE jak to od początku wszystko zainstalować bo już zgłupiałem z góry dzięki .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie