Skocz do zawartości

Szukam miejsc do inscenizacji, do sesji fotograficznej !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich zainteresowanych pomocą i mających informacje o ciekawych miejscach, w których można by zrobić ciekawe zdjęcia. Wyjaśniam. Mieszkam w Ostrołęce, a od niedawna moja pasja do historii przeobraziła się w aktywny udział w grupie zajmującej się rekonstrukcją historyczną. Jestem członkiem GRH 16 Okręgu NZW Mazowsze – Tęcza – Orzeł". Grupa nasza odtwarza oddział partyzancki. W minionym tygodniu odważyliśmy się na zrobienie kilku zdjęć w ruinach spalonego budynku. Wyszło to na tyle ciekawie, że postanowiliśmy powtórzyć sesję, ale już w bardziej przemyślanym kierunku. Tamte zdjęcia robiliśmy bez większego przygotowania i najłatwiej było odtworzyć scenki nawiązujące do Powstania Warszawskiego. Teraz też myślimy, żeby wykonać kilka zdjęć, ale wyreżyserowanych" o tematyce Powstania Warszawskiego. Poszukujemy fajnych miejsc, które można byłoby użyć jako tło naszych zdjęć. Ruiny, brukowane ulice z z włazami do kanałów. Przypomnę, że mieszkam w Ostrołęce, to jest około 120 km od Warszawy na wschód mniej więcej. Jeżeli znacie takie miejsca, to napiszcie i pokarzcie zdjęcia. Ja zamieszczam kilka naszych zdjęć.
Pozdrawiam.
polplastoka - retro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie