Skocz do zawartości

Rutus proxima 5.0 opinie


piotrek vickers

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego pterodaktyl" pewnie że nie ma co cierpieć solidarnie, sprzedać i po bólu. Nie zgadzam się że że długość jest zła, ja mam 182 cm. wzrostu i mam dwa otwory do skrócenia. Widocznie masz jakiś inny sposób chodzenia. Co do wagi ja mimo tego że jestem chudy wytrzymuje z Proxą 8 godzin spaceru. Co zaś do niezawodności To proszę nie porównuj nawet Rutusa do Koreańczyków, pracowałem perę dobrych lat w Daewoo na Żeraniu, właśnie u Koreańców i wiem co mówię :) Ja mam Proximę nr.1 od początku produkcji i jakoś się nie psuje. Owszem są jakieś luzy ale przecież sprzęt nie leży na półce :)
Także nie marudź i powodzenia w poszukiwaniu swojego super sprzętu.
Pozdrawiam Brodkasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie po co ta polemika przeciez zawsze tak jest ze jeden woli ogorki drugi ogrodnika corki :) wiec chyba nie warto sie klocic z pterodaktylem ktory i tak wie lepiej ja proksime mogie w 100 procentach polecic !!! pozdrawiam koniec kropka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczurros , mój głos konstruktywnej krytyki nie jest po linii partyjnej (nie jest jedynie słuszny).
Rutus to nie religia warto o tym pamiętać. Po drugiej stronie zawsze siedzi Japończyk" ze złotym zębem i kalkulatorem w dłoni (czytaj - producent ma userów głęboko w poważaniu. Fasada. I tu koniec kropka).
Strona www w budowie od 4 lat. Odpowiedzi na pytania tylko na PW. Jakość wykonania spada (bo i tak kupują). Miałem Ultrę 2 , Solarisa , Proximę v.1 i Argo v.3. Ultra wyła od mokrej trawy , Solaris był ok. gdy na sondę nie padało słońce. Zero logiki w menu : siano. Proxima v.1 (jedyny który miło wspominam) poza krzywo wyciętymi otworami (bąbelki powietrza i sonda licem w moja stronę). Wreszcie Argo (Proxima to bardzo skromna kopia XLT , Argo to mini orzełek za 1850 zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że pan Rutyna jeszcze nie zmienił nic w stelażu:) Miałem jakoś trzy lata temu Proxime v2 i jak ja sprzedawałem to było mi jej szkoda ale kompletnie stelaż wykrywacz sypał się w rękach, ale może zacznę od plusów. Otóż co by można było napisać o plusach dla tej firmy: fajnie skonstruowane menu, rozwiązanie baterii(koszyk), wyważenie, wyświetlacz, w miarę rozwijający się soft i tyle jeżeli chodzi o plusy. Minusy: klekoczący niczym maluch stelaż(czemu nie może zrobić solidniejszego jak ma np Sova GT? dopłaciłbym 100zł do interesu), cewka i ta słynna jak polskie może naklejka(można przyczepić się do tego, że troszkę za gruba jest ta cewka), gąbka? tak to co zapamiętałem w tym czasie to gąbkę-porażka ale zauważyłem zmienili na inna i chwała, kabel od cewki mógłby być grubszy i tyle. Reasumując jeżeli by tak pan Rutyna przyłożył się do maszynek to mogło być ciekawie, troszkę odświeżyć elektronikę, dodać nowy stelaż i mamy hicior na polski kryzys:) Pozdrawiam serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest rzeczowa dyskusja , a nie podejrzenie o sterowaniu forum -bo po paru wypowiedziach jestem tego prawie pewny ze Rutus ma klakierów ( to moje zdanie --mozecie sypac co chczecie ) ,, tego chcze kazdy uczestnik i napewno Rutus tez bo bedzie wiedział jak robić lepszy sprzet ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę stanąć w obronie Proximy.
Od prawie roku chodzę bardzo intensywnie z proxą ver.5, jest to super wykrywacz . Porównać go mogę z Tesoro Cibolą z którą chodziłem przed Proxą i Stwierdzam że Rutus wygrywa z Tesoro pod niemal każdym względem.
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proxi jest jak CKM do innych wykrywaczy wagowo, jest słabsza od argo o 10%, mineta 30 wyczyści pole po rytusie, solfernusem złapiesz większą powierzchnię i będziesz miał tak samo jak w argo tylko po 1roku użytkowania.

Proxi łamie się na mix-e na głębokich przedmiotach, minetą 30 kopniesz z 40cm woła ale jak kilka razy sprawdzisz na all i dysk, solfernusem jednoznacznie określisz że to jest TO.

Proxi wciągnie cie baterie po 4h(8paluchów), mineta po 4h(4paluchy), solfer po4h(2bakterie)

Proxi całkiem dokładnie pokaże ci gdzie jest przedmiot, mineta ideal, solf przy DD będzie trzba się nakopać.

Proxi.mineta.solf to wielka pomyłka co do wskazań zalegania w ziemi.

Mój przykład: chodze po 6/10h proxi łapa odpada no i bark na koniec(waga), mineta nadgarstek (uchwyt), solf /brak/


Cena co do proxi 700-1100, mineta 30 500-1000, solf mało widzialem używek(2 w ciągu roku) ale to zaraz po zakupie i cena trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROxima wciągnie baterie po 4h użytkowania? To chyba przed kopaniem, wsadzałeś jej baterie od pilota telewizyjnego.

Waga proxy mi nie przeszkadza. Gorzej ze schowaniem jej do plecaka - szczególnie kija" od cewki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jak kolega Tuszek pisze ciężko jest spakować proxę ale i na to jest rada :) waga proximki mi nie przeszkadza wcale to tylko kwestia przyzwyczajenia a jeśli chodzi o zasilanie to najlepiej kupić sobie 2 komplety akumulatorków i jeden komplet baterii w razie W" lecz ja chodzę z jednym kompletem akumulatorków i kompletem baterii w zapasie i na moje wypady mi w zupełności wystarcza choć nie są one krótkie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Witam koledzy chciałem oj.już stary widzę temat pytanie odświeżyć kolegi z wyżej WINIU 17.Czy da się jest możliwość i co właściwie mi daje wgranie wersji 5.0 do proximy 3.0.Czy będzie trzeba też cewkę wymienić.pozdr, i dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie