Jump to content

Do użytkowników Teknetics'ów Delta 4000 z okolic Wałbrzycha


caraluch

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Od ponad roku posiadam Tekneticsa Delte 4000. Wykrywka dla mnie naprawdę w zupełności wystarczająca i dająca sporo frajdy z szukania. Jakiś czas temu kupiłem cewkę NEL Tornado do w/w wykrywki. Niestety jest problem bo wykrywacz ciągle się wzbudza na tej cewce. Czułość muszę dawać na minimum żeby był sens szukać. Powiecie uszkodzona... hmmmm... Problem w tym, że już 2 razy wymieniałem cewkę u dostawcy i co prawda z każdym egzemplarzem wykrywacz zachowuje się inaczej (przy pierwszej cewce wył bez przerwy, teraz się po porostu wzbudza).
Więc prośba koledzy i koleżanki, jeśli posiada ktoś wykrywacz Teknetics serii greckiej (alfa, delta, gamma lub omega) i jest z okolic Wałbrzycha bardzo proszę o kontakt celem przetestowania nieszczęsnej cewki na innej wykrywce.

Pozdrawiam wszystkich i darz dół!
Romek
Link to comment
Share on other sites

Witam, wczoraj zakupiłem nel tornado do swojej delty i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ; to działa! testowane na łące i zamarznietych torfowiskach czułość 12 i nic sie nie wzbudza ,porównanie do standardowej ósemki to nie ten wykrywacz tylko trochę cieższy, niestety jestem z mazowieckiego
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information