Skocz do zawartości

Grupa Silesia Exploration IX Zlot Kwiecień 2013


torba5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
w tym roku podaje termin już dość wcześnie ,bo zasadniczo u mnie już wszystko jasne ,oczywiście wszystkie informacje oprócz terminu podaje na priv lub pogaduchy telefoniczne
termin 10-14 kwiecień ,raczej nie jest możliwe jego przesunięcie ponieważ mamy gościa z Wysp w tym roku
pozdro
Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
resty z tego co kojarzę to też jesteś z mojego miasta czterech kultur" :) może jakoś połączymy siły ???
Torba może się wybierzemy na wyspę ?? mówiłeś że masz tam jakieś spanko w agro-turystyce ?? jak niedrogo to tez bym sie załapał i można posiedzieć w Weekend :)
ps. pamiętasz o mojej obiecanej klamerce ?? odpuściłem ci leniu Kopanko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid30 ja jestem mobilny i mam domek na kółkach :)
http://chomikuj.pl/restybis/california+westfalia
Z Łodzi jest ekipa wyjazdowa która jeździ na większość eskapad więc można skład zorganizować.
Czekam tylko na te info na pw z większą ilością szczegółów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. rozmawiałem już z organizatorem i deklaruję się w tej chwili na 60%. Z Łodzi jeszcze wybiera się Sarmata - też na teraz na 60% więc proszę o wzięcie go pod uwagę przy sporządzaniu listy uczestników .
Jak sid30 wybierzemy się razem to zostanie w aucie jeszcze 1 - 2 miejsca wolne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
W związku z rozmową z Panem Pułkownikiem :)podaje do wiadomości iż nie będziemy chodzić po własnych tropach ,a nawet po tropach moich ,miejscówki są nowe aczkolwiek zapewne nie dziewicze gdyż takich miejsc już nie ma
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie