Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sebol13

SUK pułkowe drzewko genealogiczne"

Recommended Posts

Witam,

Pozwoliłem sobie zamieścić apel Stowarzyszenia Ułanów Karpackich,zamieszczony na ich stronie.
Myślę że ciekawa inicjatywa.

http://stowarzyszenieuk.pl/index.html

!!! GORĄCY APEL ADMINA !!!

Rozpoczynamy bezkrwawą kampanię pod hasłem pułkowe drzewko genealogiczne". W związku z tym zwracamy się do Was - naszych drogich czytelników rozsianych po całym świecie - rozpropagujcie tą ideę wśród waszych znajomych, rodzin naszych weteranów jak i wśród nich samych.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za przesłane nam wszelkie materiały (w tym w wersji elektronicznej - tj. teksty i zdjęcia, także te zbiorowe, grafiki, opisy, życiorysy, etc. - oryginały na pewno odeślemy!!!), które pomogą nam stworzyć owe drzewo. Docelowo chcielibyśmy umieścić tam wszystkich ułanów ale czy to wykonalne? Dlatego - na dobry początek - zawężamy drzewo do kadry dowódczej, także tej podoficerskiej.

Trzymajcie za nas mocno kciuki, poszperajcie w rodzinnych archiwach i przysyłajcie co macie. My bierzemy się ostro do roboty. Gdy skończymy nie omieszkamy Was o tym powiadomić a końcowy efekt kampanii" będziecie mogli zobaczyć (pobrać) na naszej stronie.

Kontakt:

Pan Mirosław Kucharski
(+48) 883 - 755 - 110
admin@stowarzyszenieuk.pl

• Create New...

Important Information