Skocz do zawartości

Rudnik nad Sanem i okolice podczas I wojny światowej


maromierz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
w związku ze zbliżającą się rocznicą bitwy pod Rudnikiem w 2014 roku chciałbym bliżej zainteresować się tym tematem i napisać jakiś artykuł. Jestem jeszcze niedoświadczonym poszukiwaczem a to byłaby moja pierwsza publikacja tego typu. Stąd moja prośba, żeby udostępnić jakieś materiały związane z tym wydarzeniem. Na pewno jest wśród Was kilku forumowiczów którzy mają informacje, zdjęcia lub mapy z tym związane. Chciałbym również dotrzeć do austriackich archiwów, ale przydałaby mi się pomoc kogoś z Was.( na tym mi szczególnie zależy). Mogą też być informacje dotyczące działań w rejonie Krzeszowa, Bielin, Harasiuk, Tarnogóry i Niska. Proszę się mi nie dziwić, że sam nie umiem dotrzeć do austriackich źródeł, bo jestem jeszcze uczniem- pasjonatem historii. Także z góry dziękuję za pomoc znawców w tym temacie. Czekam na wasze materiały. ( Jeżeli powstałaby większa publikacja na pewno wspomnę nazwiska osób zaangażowanych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic takiego nie posiada, ani nie pomógłby mi w dotarciu do archiwów? Może są gdzieś na internecie, albo ktoś ma znajomego w Austrii i miałby dostęp. Jeżeli będą kompletne to zapłacę gotówką ( tylko normalna kwota ). Może to kogoś zachęci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie