Skocz do zawartości

Godło i Barwa w lotnictwie


jacek1962

Rekomendowane odpowiedzi

Godło i Barwa w lotnictwie-taki dział kiedyś istniał w tygodniku ,,Skrzydlata Polska,,
Myślę że temat jest ciekawy dla wielu, postanowiłem że będziemy tu wrzucać tytuły książek poświęconych temu tematowi.
Zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam materiały dla miłośników amerykańskiego lotnictwa morskiego i Piechoty Morskiej.
Malowania,Godła jednostek,przepiękne zdjęcia,rysunki ,oznaczenia i wklejki ze wzorami kolorów.
To wydał Monogram firma dawno już nie istniejąca.
Cztery części, od pierwszej dekady XXw do 1993r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Napisał to Barry Ketley,ja go znam z godeł w niemieckim lotnictwie szkolnym i treningowym.
Co to jest?
Jest to książka,na 188 stronach autor zamieścił 1017 godeł wszystkich rodzajów lotnictwa i tak na przykład 42 strony o lotnictwie myśliwskim,24 strony bombowym,16 strom transportowym itd
Są i zdjęcia ale w sumie to kolorowe symbole takie jak na okładce i jedno-dwu zdaniowy komentarz jednostka i samoloty na których były umieszczone.
Książkę kończy indeks dosyć użyteczny.
Bardzo fajna ciekawostka wydawnicza dla tych co interesują się godłem w niemieckim lotnictwie.
Książka jest w miękiej okładce i oczywiście w j.angielskim,ale takim prostym że nawet osoba bez znajomości tego języka da sobie radę.
Jedyna wada to brak opisu koloru,ale to już by była heraldyka i koszt większy.
Polecam 5/5 a nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie