Jump to content

Rutus Optima // Ustawienia

tofi1987

Recommended Posts

Witam koledzy. Tak jak w temacie, wpisujemy nasze ulubione ustawienia. Pozdrawiam 

Ustawienia dla Trybu Dynamicznego

a)Sygnał wiodący
-Poziom……….
-Ton……….

b)Wzmocnienie audio………..

c)Maskowanie ……….

Ustawienia ogólne

a)Częstotliwość………

b)Korekcja kamieni……….

c)Dyskryminacja………

d)Czułość………

piszesz, że masz mnie dość a pomyśl o tym, że ktoś inny może mieć dosyć Ciebie i Twoich idiotycznych pytań po raz kolejny wypisywanych w wątku o optimie lub argo....

zachowujecie się jak najarane gimnazjalistki...

jakie macie ustawienia koleżanki...wow !!! super !! ja mam takie a ty ? z ilu kopiesz monetki..? wow ale fajnie...

ku..a m.ać co to ma być ?

tak ciężko się wczytać w wątek w którym o ustawieniach było pisane kilka razy...??

zamiast siedzieć w domu i pisać głupoty idź na pole i ucz się, testuj...

totalna porażka

Totalną porazką to jestes ty i twoje teksty!!! po to jest to forum a zeby pytac, pytac pytac. wiec oszczec swojch tekstów, bo to sie mija z celem i zamiast rozmawiac o ustawieniach itp. to zamieniasz ten temat w chamską pyskowke!

Pemo84,nie daj się wciągnąć w te wywody z abbie bo ...... zresztą :)//Moje ustawienia to:

sygnał wiodący 110
wzmocnienie audio 20
maskowanie 4
dyskryminacja 35
korekcja kam. -10
czułość tak 33-38

Hm...widzę że dyskryminacje masz mniejszą 30",sam nie wiem czy zmniejszyć.Dużo \"śmieci\" kopiesz ??Maskowanie masz na poziomie??

Ja idę na zaśmieconym lekko polu czułość 35 korekcja kamieni 0 dyskryminacja 17. sygnał wiodący 110 i kopie. A na polu niezaśmieconym gwoździami czułość na maxa. Monety wyskakują z 25cm bez problemu.

• 4 years later...
Moja Optimie sygnalizuje podkowę lub inne żelastwo podobnych rozmiarów jako kolor. Buczenie charakterystyczne dla żelastwa pojawia się po zejściu z dyskrymą w przedział 0-15.
I tu pojawia się moje pytanie. Co mam ustawione nie tak?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information