Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pawelsucha

Podbeskidzie i okolice.

Recommended Posts

Witam , na początek chciałbym sie przywitać , jestem tu nowy , sprzęt posiadam od 2 dni . Mam pytanie - od roku czytam to forum i nie znalazłem żadnej informacji o poszukiwaniach w mojej okolicy (sucha beskidzka ,Żywiec, Wadowice , rabka, jordanow itp.) czy ktoś moze zna przyczynę ? Wielki bitew to moze tu nie było , ale żeby totalnie nikt tu nie szukał ?
Pozdrawiam

witam.
jestem spod wadowic i również posiadam wykrywacz od kilku dni.
skontaktuj sie ze mną nr 608-706-663 michał

Hey!
Jestem z Andrychowa, więc z chęcią można się gdzieś ustawić :D.

Witajcie, również jestem z tych terenów, jeździcie gdzieś wspólnie czy indywidualnie? Posiadam Proximę.

Witajcie, również jestem z tych terenów, jeździcie gdzieś wspólnie czy indywidualnie? Posiadam Proximę.

Witaj. Ja śmigam od niecałego roku. Na razie indywidualnie, bo ciężko kogoś znaleźć w moim rejonie. Też śmigam z Proxą.

Hejka a ja z okolic Czechowic-Dziedzic :) tez poczatkujacy (teknetics alpha 2000) narazie zbieram info gdzie w okolicy szukac ale kiepsko mi to idzie :/

Powysyłałem do Was Panowie z suskiego powiatu wiadomosci na priva, ale zero odzewu. Jesli zaczniecie chodzić gdzieś z wykrywka to dajcie znac.

Korki wysłałem ci wiadomość na pocztę. Tranzystor daj znać skąd dokładnie jesteś, można się gdzieś ustawić, bo już zaczynam mówić sam do siebie jak chodzę z kosiarką" :D.

witam, temat od dawna nie odgrzewany ale mimo wszystko spróbuje się ujawnić, jestem z okolic suchej beskidzkiej. Gdyby ktoś coś kiedyś kopał, dajcie znać można by się ustawić?? pozdrawiam.

Witam, odświeżam temat- czy są może jacyś aktywni poszukiwacze z okolic Suchej Beskidzkiej- Makowa Podhalańskiego?? Może by tak zorganizować jakiś wspólny wypad?? Pozdrawiam.

Andrychów wita!Na razie mało czasu na kopkę,ale jak znajdę chwilę to chętnie się z kimś zabiorę.Teren Andrychowa marniutki ale kawałek dalej... .Pozdrawiam.

Nie mogę edytować posta, ale tutaj kontakt dla osób z okolic Andrychowa: victim.victim@tlen.pl

• Create New...

Important Information