max.p Posted March 21, 2012 Author Posted March 21, 2012 Witam. Może dział powinien być identyfikacja, ale stwierdziłem że tu będzie bardziej pasował. Znalazłem taki oto montaż w internecie i tu pojawia się moje pytanie czy takowy był faktycznie stosowany przy mauserach ? Wiem że coś podobnego było stosowane przy g43,fg42 i stg44.
dect Posted March 21, 2012 Posted March 21, 2012 Poznowojenny montaz do mauserow, nie widzialem zadnej fotki zamontowanego na innej broni. Wklep w google 'Swept-Back style sniper mount' i poczytajPozdrawiam
max.p Posted March 24, 2012 Author Posted March 24, 2012 Nie chodziło mi o identyczny montaż zamontowany na innej broni a o montaż o podobnej zasadzie działania :)(chociaż to i tak nie ma znaczenia ).Niestety w Polsce mało znana wersja jak widać bo stron w języku polskim brak (co prawda z tłumaczeniem można sobie poradzić ale jednak...) Nie miał by Pan dect może wymiarów tego cacka?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.