Skocz do zawartości

garet 2500


pawel1970

Rekomendowane odpowiedzi

siemka miałem ten sam problem da się pospawać w odpowiednich osłonach migomatam tego nie zrobisz ale samo spawanie na długo nie pomaga musisz dopasować średnicą lub dotoczyć aluminiową rurkę tak aby wepchnąć ją w środek w miejscu pęknięcia i łączenia się obu uszkodzonych kawałków garetowskjej rurki to ją wzmocni (pamiętaj tylko żeby kabel zasilania wszedł w tą dorobioną)i niech spawacz to dobrze zaleje spawem pozalewaj nawet te górne otwory ustalające plastykowe okładki i ten za duży moim zdaniem otwór na kabel potem oszlifuj tyle aby okładki się domknęły nawierć nowe otwory ale nie na wylot te od okładek a otwór od kabla zasilania zrób wyżej niż był i mniejszą średnicę bo gareciaki nawiercili wszystkie 3 otwory na tej samej prawie wysokości osłabiając w ten sposób o 40-50% rurkę w tym miejscu

no to powodzenia
ja śmigałem jeszcze ze 3 lata na naprawianej sztycy i pewnie nowy właściciel jeszcze śmiga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gościu mi pospawał ale na okładzinach musiałem wyciąć kołki bo przy spawaniu mu kąt załamania uciekł złożyłem na razie jest dobrze zobaczę ile posłuży jak pęknie to na pewno trzeba zamówić nową rurę na tej chodziłem ponad 4 lata chciałem napisać do Proscana lecz mi strona się nie otwiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wzmacniałem za drugim razem
też próbowałem u proscana ale nie pomógł on raczej whitesy a na rurkę od vikinga trzeba było czekać cały sezon jesienny i kosztowała nie pamiętam dokładnie ale kosmos coś koło pierdyliona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie