Jump to content

Minelab Explorer XS


Dagamas

Recommended Posts

Jeśli ma to być pierwszy wykrywacz to wybór ten chyba nie będzie zbyt szczęśliwy, na początek to chyba wykrywacz prosty i przyjemny może Ace 250 może Tesoro Cibola, wszystko zależy od tego co oczekujesz od wykrywacza, szukaj wykrywacza popularnego który ma wielu użytkowników co często jest wyznacznikiem jego bardzo dobrych walorów użytkowych , tak XS to wykrywacz na monety i to bardzo dobry - choć jasne że możesz nim znaleźć coś większego. W internecie znajdziesz masę wiadomości
Jeśli chcesz kupić wykrywacz:
- przeczytaj 1000 postów o nim
- przeglądnij 100 filmików na Youtube ( zwróć uwagę czy audio i szybkość ci odpowiada)
- przeczytaj 100 testów
- zapytaj użytkowników - (pytając również jak długo nim pracują , jak często , co kopią , w jakich terenach kopią itd )

a potem przemyśl wszystko i podejmij decyzję
Link to comment
Share on other sites

Już posiadam wykrywacz, jest to White's classic sl III, jakby nie to, że jest ulepszony przez Johna Alena, to bym go nie kupił, ale na prawdę ma kopa. Na początku chciałem zakupić garretta ace 250, ale moim zdaniem to taka zabawka, kupić na święta itp. i jeszcze ten kolor... I dzięki za odpowiedź !
Link to comment
Share on other sites

hmm... Ja bym tak nisko ACE-a nie oceniał, to bardzo dobry wykrywacz i na 100% nie jest to zabawka, znam osoby o wieloletnim stażu które go używają, zresztą poczytaj fora internetowe - czy 1000 zadowolonych użytkowników może się mylić?

Jednak idziesz w dobrym kierunku, pogoń za super nowoczesną technologią napędzaną marketingiem bywa zgubna, często prostota = skuteczność ( oczywiście to moje subiektywne zdanie )
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information