Jump to content

salamandra s5 jako 1 wykrywacz?

pomora

Recommended Posts

Witam. Tak wiem temat salamandry poruszany jest na forum wielokrotnie, znam +i- tej wykrywki i intensywnie mysle o statyku jako 1 wykrywacz. Znam oczywiscie w teorii tryby pracy ustawienia itd salamandry. Jestem cierpliwy i chcialbym czerpac przyjemnosc z wypraw. Pytanie jest proste... czy jako swiezak poradze sobie z salamandra?

Ps. Wyjasnienie dlaczego akurat salamandra. Sprzet uniwersalny tani a przedewszystkim potrafi pozytywnie zaskoczyc. Nie nastawiam sie na militarke ani na monetki bo nikt z nas niewie co w ziemi siedzi. Pozdrawiam. Adrian z pomorza.

Czyli z tego co rozumiem jaszczurka jest dla osob ktore od swojej wykrywki oczekuja tz pozytywnego zaskoczenia. Chodzi mi o glebokosc. A jak radzi sobie z monetkami? Posiadaczom salamandry zdaza sie usmiechnac kiedy 5 gr wyciagna z gl ok 30 cm? Czy jest to w przypadku salamandry nierealne...

Powiem ci szczerze że może te 5 gr. z 30 cm to przesada.Takim statykiem drobnicy z nie wiadomo jakiej głębokości łapać nie będziesz za to militarka i elementy tym podobne ... wspaniale wrędz.
Zobacz test http://www.youtube.com/watch?v=rhzcTLbRoq4
Pozdrawiam

Dzieki koledzy za odpowiedzi. Uwazam ze statyk ktory potrafi zaskoczyc jest to sprzet dla mnie. Wybralem jaszczurke z niezaduza cewka i widzimy sie na forum wiosna ;) mam nadzieje ze wiosenne fotki ktore wrzuce na forum beda mile dla oka.
Pozdrawiam.
temat mysle ze zamkniety.

dla kogo nie wiele to nie wiele :) jak na średnio 6-7 wypadów na rok z czego dłuższe ze 4 to uważam że całkiem nie źle :) a i wiele skarbów" odkrytych jaszczurką nie zostało uwiecznione na fotkach...

kol. pomora, a czego do wiosny czekać?? ziemia jeszcze nie zmarznięta, pogoda wędkarska także w teren mus uderzyć :) samego mnie muli żeby pojechać ale niestety chroniczny brak czasu :(( także udanych łowów i płytkich dołków pomora :)
pozdrawiam
szczurek

ps. Pogoda wędkarska na ryby jest bardzo dobra i dobra... u mnie dzisiaj na plusie 5 i trośku wilgotnawo czyli pogoda dobra ;))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information