Skocz do zawartości

 Wrocław forever


Gość Pulsak

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest ktos zainteresowany kontaktem to moze zrobimy małe spotkanko w RYNKU????? Szczególnie zalezy mi na żółtodziobach i ludziach nie należących do klubów,któży nie mogą znalezć miejsca w świecie,gdyż nasze hobby jest po prostu niedoceniane i nierozumiane przez społeczeństwo.
P.S.Ludzie doświadczeni są też mile widziani(jesli tylko chca sie podzielic z innymi swoja wiedzą:).CZekam na propozycje spotkania:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Past,wybacz ale nie znamy sie na tyle abym mogl dzielic sie z toba wszystkimi znanymi mi tajemnicami.Co wiesz na przyklad o niemieckiej pancernej jednostce zajetej po wojnie przez armie czerwona,ktora znajduje sie na OŁTASZYNIE???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! A może byśmy tak przestali strzępić języki po próżnicy i po prostu umówili się na jakieś NIEZOBOWIĄZUJĄCE do niczego spotkanie? Jeśli się z tego coś urodzi to bardzo fajnie, a jeśli nie, to przynajmniej się piwka napijemy, bezalkoholowego ;) , rzecz jasna.
Proponuję najbliższy poniedziałek pod pręgierzem o 19-tej, chyba , że są inne propozycje.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za piwkiem

co do dzielenia sie informacjami macie racje (moj kolega zle na tym wyszedl)

tylko wg mnie nie ma sensu podniecac sie sensacjami w rodzaju tajemnic p. wojtka stojaka
na wielkie skarby przecietni zjadacze chleba nie mają co liczyc mnie bardziej zalezy na \zlomie\" militarnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Past a kto mówi o podniecaniu sie?
Myśle ze pomysł spotkania sie w poniedzialek i wypicia piwka jest bezbłędny.Mysle ze razem mozemy cos wymodzic ciekawego a nawet jesli nam sie nie uda to fajnie jest poznac nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach,czyż nie? A wiec w PONIEDZIAŁEK godz 19.00 w rynku pod pręgierzem!!!!!
Pamiętajcie hasło:\PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW,ŁĄCZCIE SIĘ\"
P.S.Wiem ze to nie ma nic wspólnego ale komuna nie była aż taka zła:)Pozdrawiam wszystkich,Pulsak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja,dla ścisłości chciałbym dodać ,że W PONIEDZIAŁEK NA SPOTKANIU BĘDĄ MILE WIDZIANI WSZYSCY CHĘTNI DO ZAWIERANIA NOWYCH ZNAJOMOŚCI!! do zobaczenia,nara.Pulsak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie czy ktoś może wie kiedy w tym miesiącu będzie giełda staroci ?????
Podobno z powodu świąt ma być przesunięta ale ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Past,nie martw sie jeszcze nie raz bedziemy mogli sie spotkac i pogadac:)Były cztery osoby i gawędziliśmy sobie w bardzo miłej atmosferze:)Obiecuje ze nastepnym razem też cie zawiadomię.Szczególne pozdrowienia dla Whispera,Comica i Michała:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie