Skocz do zawartości

25.IX.'11 Święto 25 pułku piechoty w Piotrkowie Tryb.


RESTY

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie miałem dylemat czy to info dać w tym dziale czy w dziale rekonstrukcji, jednak uznałem że taka impreza jest w większym stopniu przyjazna kontaktom towarzyskim a i niektórzy muszą uznać to jako wyprawę :lol:
Zamieszczam info które ukazało się na naszym forum lokalnym:

Jak co roku zapraszam na Święto 25 pułku piechoty w Piotrkowie Trybunalskim, które odbędzie się 25 września 2011 roku. Imprezę przygotowują wspólnie Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, Stowarzyszenie EH "Grupa Łódź, Grupa EH "Piotrków, Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. 22 Pułku Ułanów Podkarpackich, Grupa Szermierki Historycznej "Dragoni, Jednostka Strzelecka 1001 Bełchatów, Batalion Tomaszów Mazowiecki, Jednostka Strzelecka 2036 Paradyż, Piotrkowski Klub Kolekcjonerski i inni. Początek imprezy to gdzieś godzina 14, i potrwa do 18-18.30. Poza kalendarzem święta zamieszczonym na afiszu ma się pojawić Pan Jacek Kopczyński z tankietką i Sokołem. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia trybunalskiego grodu."

Ze swej strony dodam że poza wystawami i kiermaszem ma być pokaz grup rekonstrukcji historycznej ,a muzeum przygotowuje emisje trzeciej już repliki monety pułkowej która będzie dostępna w ozdobnym folderze informacyjnym (w tzw. blistrze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Pierwsze foldery ze zdjęciami z imprezy już dostępne do wglądu tu:
http://chomikuj.pl/restybis/Eksploracja*2czloty+*2c+podr*c3*b3*c5*bce*2c+akcje-foty+i+filmiki/2011/2011.09.25.*c5*9awi*c4*99to+pu*c5*82kowe+25+pu*c5*82ku+piechoty+w+Piotrkowie+Trybunalskim

Niebawem doją kolejne oraz filmiki. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie