Skocz do zawartości

Apel


Tyrkijt

Rekomendowane odpowiedzi

Może wyjaśnię, że po prostu często udzielasz się na forum, a Twoje przygody ze służbami już prawie mi się snią po nocach - po prostu często Ciebie widac na forum - nic złego nie miałem na myśli a wręcz przeciwnie. Pozdrawiam Cię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
moje przygody ze służbą? Za wiele to tego nie było, najczęściej problemy z samochodem i policja, a z wykrywką raz straż miejska ale bardzo miłe chłopaki uczyli się w tej samej szkole co ja i pytali się tylko co fajnego znalazłem :) Nie wiem może to jakaś policjofobia ale jak jadę samochodem czy nawet idę na piechotę i widzę policjanta to się boję, a przecież powinienem czuć się bezpiecznie. A nawiązując do tego że dużo piszę, no mam konto chyba ze 2-3 lata tak że te parę postów się zebrało, od kilku miesięcy mam pracę jako sprzedawca części samochodowych w małej wsi ruchu prawie wcale internet mam więc piszę jak jakiś ciekawy dla mnie temat jest, wypełnia to mój czas i sprawia mi przyjemność. Więc jak to powiedział mój kolega z dawnej klasy ,,chłopaki nie bijta ja dobra dzieciak z mała dziura,, ;) pozdrawiam psioter5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie