Skocz do zawartości

il primo libro del fascista


s_boj

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł napisałem z małych liter, ponieważ wielkie i" i małe l" wyglądają razem jak rzymska dwójka. Na książkę natrafiłem podczas pobytu we Włoszech. Niestety nie wszedłem w jej posiadanie, ale mogłem wykonać zdjęcia.
Książka jest elementarzem do politycznego prania mózgów najmłodszym wiekiem i stażem kandydatom na przyszłych faszystów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo karkołomna składnia zdania :).
To w związku z tym, że jest to książka z epoki i tematycznie pasuje do tego Forum. W dodatku niewiele egzemplarzy uniknęło przemiału i nie jest to jakiś populares.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego s_boj zamieszczajac pierwszy post opisałeś nam forumowiczom zresztom bardzo ładnie jak to podzczas pobyt we włoszech trafiłeś na ową książke i jak to nie mogłeś wejść w jej pośiadanie ale naszczeście mogłeś zrobić kilka zdjęć.Napisałeś Też i znowu bardzo ładie że książka o której mowa jest elementażem do prania mózgów młodym kandydatom na faszystów świetnie.Niestety nie napisałeś nam o tym że książka jest żadkim egzemplażem a może nawet białym krukiem i to już nie było bardzo ładne.Nie wiem czy wiesz ale nie każdy bywa we włoszech i podejżewam że nawet tytuł o którym napisałeś z małej litery bo tak a nie inaczej bez tłumaczenia nic potencjalnemu a może i bardzo wykształconemu użytkownikowi tego forum nie wiele mówi.Jeżeli chodzi o mnie i mój pierwszy post to chodziło mi o to że napisałeś wszystko i nic wcale nie zareklamowałeś tej książki.Natomiast co do składni moich zdań to jeśli jest dla Ciebie zbyt zawiła lub nie zrozumiała w naszym ojczystym języku to kolejny post moge napisać specjalnie dla Ciebie po włosku.Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych tak owocnych wycieczek do słonecznej Itali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie