Skocz do zawartości
  • 0

Mikrofon,pokrywka i szklany lejek


Spalice

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
lejek to zamkniecie od karafki, butelki... cos w srodku pewnie bylo jescze... byc moze cos ozdobnego bo jakby specjalnie usuniete ze srodka.
Napisano
czy ta część z lejka która jest matowa jest piaskowana?? mi to przypomina coś ze sprzetu labolatoryjnego - szklanego jak pisał wcześniej kolega
Napisano
Skło laboratyjne to temat rzeka.W środek tego lejka" w najprostszej wersji wchodzł termometr osadzony w gumowym korku.Zastsowanie np. do destylacji.
Napisano
Na ozdobę to lejek jest za mało wyrafinowany,skłaniam się raczej ku przeznaczeniu laboratoryjnemu (medycznemu,aptekarskiemu).
Napisano
Szklany lejek to może być też fragment palnika.
http://babachan.pl/palniki-laboratoryjne/741-palnik-alkoholowy-szklany.html
Napisano
Dodam,że miejsce w którym wyskoczył lejek" to zwykły niemiecki śmietnik(na terenie byłej bazy luftwaffe),czyli potłuczone butelki,szklane pokrywki po konserwach itp.Tzn.nic nie wskazywało na chemiczne przeznaczenie.Ale nie wykluczam tego,że jakoś się tam przybłąkał.Np.w trakcie powojennego sprzątania terenu.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie