piowi Posted November 12, 2010 Author Posted November 12, 2010 Witam Lepiej to oczyszczać, czy zostawić jak jest? Nie chcę zniszczyć, bo to moja pierwsza monetka.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.