Pawlos Posted November 12, 2010 Author Posted November 12, 2010 Witam.czy te 10 rubli (1993r) jest często spotykane?Bo nie mogę znaleźć w internecie. średnica 2cm
kjfg Posted November 12, 2010 Posted November 12, 2010 Po rozpadzie ZSRR, tą monetę biły dwie mennice ST. Petrsburg i Moskwa w 1992, w 1993 tylko Moskwa. Normalna obiegówka. W 1997 wibito już nowy wzór w bimetalu
kjfg Posted November 12, 2010 Posted November 12, 2010 A tu masz linkhttp://www.ciscoins.net/ru1993e.htm
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.