Jurek 66 Posted November 11, 2010 Author Posted November 11, 2010 Witam ,Mam prośbę czy ktoś otwierał kiedyś puszkę tego wykrywacza bo potrzebuje naprawić w nim gniazdo słuchawek i przy okazji założyć w nim regulator głosu, dla mnie wygląda ona jak by była sklejona w całość..Pozdrawiam..
Jurek 66 Posted November 14, 2010 Author Posted November 14, 2010 Czy Naprawdę nikt nie pomorze, Bo wychodzi na to że dobrze niektórzy twierdzą że to forum zrobiło się dla posiadaczy Garreta lub Rutusa.
krzys-kf Posted November 14, 2010 Posted November 14, 2010 Myślę że będzie podobnie jak w fisherku f2. Są gdzieś śrubki pod panelem, w którym miejscu to nie wiem.http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=654100#863313
Jurek 66 Posted November 14, 2010 Author Posted November 14, 2010 No to trzeba będzie popróbować ,przynajmniej jest jakiś punkt zaczepienia ,Dzięki Krzys-kf..
Jurek 66 Posted November 14, 2010 Author Posted November 14, 2010 Rzeczywiście znalazłem je tam gdzie je wskazałeś stukrotne jeszcze raz Podzienkowanko Pozdrawiam Jurek.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.