Skocz do zawartości

leszno


andzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Naczytalem sie tych waszych komentarzy ze az milo. Jestem z M Gorki i wlasnie nabylem garretta ace250 co o tym myslicie? Mam jakies szanse cos wykopac? Szczerze to jeszcze nigdy nie kopalem ale podobno jeszcze nie jest za pozno. Co myslicie? Myslalem wlasnie o okolicach jemielna i lubowa. Podpowie ktos cos poczatkujacemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jemielno,Lubów cienizna..obok Osetno,Ryczeń-militarka.może coś kanarem trafisz..trochę kolorowej drobnicy wyszło koło Rawicza i Wąsosza..ogólnie tereny dość dobrze przełażone ;)) ..ale zawsze się jakaś pierdółka trafi..powodzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kopalem dzis kolo ryczenia. Efekt? Dwie male luski jakies kawalki stali kilka gwozdzi 20 groszy z 2000r i jakies zamkniecie jakby od wychodka. Fanty w zasadzie zadne ale uciechy mielismy mase. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 years later...
Mamy już 2017 rok, a posty na temat Góry i okolic z 2011 roku, mówią , że wtedy wychodziły fanciki. Teraz to już tam nic niema z militarki, a jakie są wasze doświadczenia z tamtych rejonów?
Ponieważ byłem tam kilka razy, ale efekt całodniowego chodzenia był bardzo marny, a praktycznie zerowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie