Skocz do zawartości

battle tanks: T-34 vs. tiger


kacell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Posiadacie może jakieś mody do tej gry ? Np. inne mapy jeżdżenie innymi pojazdami ? Bo prowadzenie tygryska lub tenciaka po tych samych mapach to się już troche nudne zrobiło :) Z góry dzięki i pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tej grze innym czołgiem nie da się jeździć.Ja proponuję zafundować sobie Red Orchestrę.Tam są fajne mapki pancerne.Tylko aby jeździć czołgiem trzeba zająć w nim jakąś pozycję (kierowca,celowniczy itp)
A pojazdy są tam takie (w RO):

Pojazdy niemieckie:
SdKfz 251,PzKpfw III,PzKpfw IV (4 odmiany tego czołgu),PzKpfw V,PzKpfw VI,StuG,PzKpfw 34/76(R) (czyli niemiecki T-34/76)

Pojazdy rosyjskie:
Universal Carierr,BA-10 ,T-26 ,BT-7 ,T-34/76 ,T-34/85 ,SU-76 ,IS-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no trudno. Mam również Red orchestra, lecz mam problem z jej zainstalowaniem. Wszystko idzie dobrze dopóki nie musze zainstalować steam. Już pare razy się z tym męczyłem i na razie dałem sobie z tą grą spokój za jakiś czas jeszcze raz spróbuje. Na razie cały czas gram w battle tanks, choć już przeszedłem to pare razy to i tak mi się ona nie nudzi. Chyba pora pograć przez neta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie